9. Lisansüstü Turizm Öğrencileri Kongresi Kıbrıs’ta

Lisansüstü Turizm Öğrencileri Kongresi’nin dokuzuncusu, 5 – 8 Nisan 2018 tarihlerinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Gazimağusa şehrinde gerçekleştirilecek.

9. LİSANSÜSTÜ TURİZM ÖĞRENCİLERİ ARAŞTIRMA KONGRESİ’NE TURİZMİN İŞLETMECİLİK, EKONOMİK, COĞRAFİK, SOSYOLOJİK, PSİKOLOJİK, ÇEVRESEL, SİYASAL, DİNSEL, HUKUKSAL, REKREASYONEL VE MİMARİ BOYUTLARININ YANI SIRA SAĞLIK, GIDA MÜHENDİSLİĞİ, EĞİTİM, ANTROPOLOJİ, BESLENME, PEYZAJ MİMARLIĞI, İLETİŞİM, PLANLAMA VE DİĞER AKADEMİK ÇALIŞMA DALLARININ KAPSAMINA GİREN VE TURİZMİ DE İLGİLENDİREN KONULARDA HAZIRLANMIŞ TEZ ÇALIŞMALARI VE ARAŞTIRMALAR GÖNDERİLEBİLECEK.

Konuya ilişkin anatoliajournal.com’un sitesinde yer alan duyuru şöyle:

“Lisansüstü tezler bölümü;

Önceki kongrelerde olduğu gibi turizmin konu veya uygulama alanı olarak inceleyen lisansüstü tez çalışmaları bu bölümde sunulacaktır.

Serbest bildiriler bölümü;

Araştırma Bildirileri: Bu bölüm Lisansüstü öğrenci, akademisyen ve araştırmacıların hazırlayacakları “turizmi konu almış araştırma bildirilerine” ayrılmıştır. Bu bölüme önerilecek bildirilerde konu sınırlaması bulunmamaktadır.

KKTC Turizmi: KKTC turizmi ile ilgili konularda hazırlanacak bildiriler için özel oturum düzenlenecektir. Bu özel oturumlarda sunulmak üzere bildiri gönderilebilir.

Önemli Tarihler:

Bildiri göndermek için son tarih: 01 Mart 2018
Kongre programının ilan edilme tarihi: 15 Mart 2018
Kongre düzenleme tarihi: 5 – 8 Nisan 2018

Kongre Mekanı:

Doğu Akdeniz Üniversitesi Rauf Raif Denktaş Kültür ve Kongre Sarayı”

345
Okunma