British Council’dan Birleşik Krallık’da eğitim amaçlı fuar

British Council 34’üncü Eğitim Fuarı 16 Kasım 2017 Lefkoşa Merit Hotel’de yapılıyor.

Yirmiden fazla üniversite temsilcisinin yer alacağı bu fuar, Kıbrıs’taki en geniş kapsamlı eğitim fuarı olma özelliğini taşıyor.

Eğitim fuarının amacı Birleşik Krallıkta lisans veya lisans üstü üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler ve velilerine bölümler,  finansal destek ve ödeme planları konularında bilgi sağlamaktır. Bu etkinliğe katılacak olan ziyaretçiler en çok talep gören bölümlerle ilgili, konusunda uzman konuşmacılar tarafından yapılacak sunumlardan faydalanma fırsatını yakalayacaklar. Buna ek olarak, öğrenciler üniversite başvuru formlarını doldurma konusunda da British Council’dan danışmanlardan destek alabilecekler. Aynı zamanda her bölüm için gerekli tüm sınavlar hakkında ve konaklama olanakları ile ilgili bilgi alabilecekler.

16:00-20:00 saatleri arasında her alacak olan fuar, UniteStudents ve IELTS’in katkılarıyla organize edilmiştir ve halka açık bir etkinliktir. Katılım ücretsizdir.

Fuar kayıt sırasındaki bekleme süresini kısaltmak için, katılımcıların fuar öncesinde www.britishcouncil.com.cy/events websitesine kayıt yaptırmaları önerilmektedir. Önceden kayıt yaptıranlar arasından yapılacak olan çekilişle, katılımcılar sürpriz hediyeler kazanma şansını yakalayacaklar.

202
Okunma