Bu bayramda da çikolatanız Emaar’dan

Eğlence ve keyifli alışverişin adresi Emaar, 29 Temmuz – 03 Ağustos tarihleri arasında 500 TL ve üzeri gerçekleştirilecek tüm alışverişlere Divan’dan çikolata hediye kampanyasını bu bayramda da sürdürüyor.

Bayram alışverişlerinin vazgeçilmezi Emaar, tüm müşterilerine 29 Temmuz – 03 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirecekleri 500 TL ve üzeri alışverişlerine çikolata hediye kampanyası ile tatlı bir bayram armağan ediyor.

Emaar Square Mall’un -3. katındaki kampanya standına, belirtilen tarihlerde seçili mağazalardan gerçekleştirdikleri alışverişlerin belirtilen tutardaki fişi ya da faturası ve kimlikleri ile başvuran tüm konuklar Divan kutu çikolata hediye kampanyasından faydalanabiliyor.

Tasarımı ve mimarisi ile İstanbul’un zengin kültürel mirasını ve ruhunu yansıtan Emaar Square Mall, sahip olduğu geniş açık alanının yanı sıra Türkiye'de ilk kez yer alan lüks markaların da dahil olduğu 450 mağazası, 50'nin üzerinde restoranı, kafesi, Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi ile sağlıklı ve hijyenik bir ortamda misafirlerine hizmet sunuyor. Emaar, alışverişten gastronomiye, eğlenceden modaya, tüm konuklarının modern şehir yaşamına dair tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Hibya Haber Ajansı

Okunma