Hadi bir çılgınlık yapalım

Tatilinizi geçirmek için çılgın adresler arıyorsanız bu oteller tam sizlik. Ormanın içinde bir ağaç evde kalabilir ya da güne köpek temalı eşyalarla süslü odanızda merhaba diyebilirsiniz

gelir. Konfor, huzur, rahatlık ilk arananlardır. Ama dünyada öyle oteller var ki, misafirlerini alışılmışın dışına çıkarıyor ve farklı bir deneyime götürüyor. Ağaç tepesinde konaklamak ya da ahşap malzemenin kullanıldığı at şeklindeki otelde kalmak gibi... Bu sene klasik bir tatil yerine farklı bir deneyim arıyorum diyen macerasever gezginler için dünyanın en ilginç dört otelini seçtik

Ağaç üstünde
Treehotel, 'teki Harads ormanlarının içinde bulunuyor ve ağaç ev konseptini bir adım daha öteye taşıyor. Otelde çevre dostu odaların yanı sıra uzay mekiği şeklinde dizayn edilmiş bir oda da bulunuyor. Otelin konumu sayesinde tüm odalar doğa manzaralı.



Hobbit evinden farksız
Yüzüklerin Efendisi hayranıysanız bu oteli listenize almalısınız. Çünkü bu otel filmin kahramanlarından olan hobbit'lerin evlerinin neredeyse birebir aynısı. 'da Woodlyn Park'ta bulunan-  Motel'de konaklarken kendinizi film setinin içinde hissedebilirsiniz.



Köpekseverler için
Dog Bark Park Inn, 'da Idaho'da bulunuyor. Otelin tasarımı görür görmez ilgi çekiyor. Otel, bir av köpeği şeklinde inşa edilmiş, özellikle çocuklarına sürpriz yapmak isteyen anne ve babalar tarafından tercih ediliyor. Otelin içi de köpek temasıyla dekore edilmiş ve iki yatak odası bulunuyor.



Dev at figürü şeklinde
'nın Heyd şehrinde bulunan La Balade des Gnomes, gördüğünüz andan itibaren sizi bir peri masalının içine çekiyor. Otel at biçiminde ve tamamen ahşap malzemelerle inşa edilmiş. Farklı bir tatil deneyimi yaşamak isterseniz bu oteli tercih edebilirsiniz.

361
Okunma