İtalya Başbakanı Meloni, Filistinli mevkidaşı Mustafa ile bir araya geldi

Roma, 16 Mayıs (Hibya) - İtalya Başbakanı Giorgia Meloni, Filistin Başbakanı Muhammed Mustafa'yı ile görüşme gerçekleştirdi.

Putin: Belarus ile karşılıklı ticaret her geçen yıl istikrarlı bir şekilde artıyor

Moskova, 25 Mayıs (Hibya) - Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Belarus ile karşılıklı ticaretin her geçen yıl istikrarlı bir şekilde arttığını söyledi.

Ghebreyesus: Her cömert katkı binlerce savunmasız insan için bir umut ışığıdır

Cenevre, 25 Mayıs (Hibya) - Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Genel Direktörü Tedros Adhanom Ghebreyesus, her cömert katkının, kadınlar ve çocuklar da dahil olmak üzere binlerce savunmasız insan için bir umut ışığı olduğunu söyledi.

Özel, eski Çankaya Belediye Başkan Yardımcısı Bor'un babasının cenazesine katıldı

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, eski Çankaya Belediye Başkan Yardımcısı Gülsün Bor ile haber spikeri Gülgün Feyman’ın hayatını kaybeden babası emekli kıdemli albay Altan Feyman’ın cenazesine katıldı.

Aksigorta'da atama ve görevlendirme

Aksigorta A.Ş'de, yönetim kurulu üyesi ataması ve genel müdür görevlendirmesi yapıldı.

Malatya’da ilaçlama çalışmaları devam ediyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler hava sıcaklıklarının artmasıyla birlikte haşere ile mücadele çalışmalarına hız verdi.

Başkan Büyükkılıç’tan yüksek hızlı tren incelemesi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri-Ankara Yüksek Hızlı Tren Hattı (YHT) Projesi’nin Kocasinan ilçesi Düver Mahallesi’ndeki şantiyesinde yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

İYİ Parti Genel Başkanı Dervişoğlu: Aynı filmi misliyle gösterin

İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, 2 Haziran'da seçimlerin yenileneceği Aksaray'ın Güzelyurt ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Bakan Göktaş, Belçika'da yaşayan Türk vatandaşlarıyla bir araya geldi

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Uluslararası Demokratlar Birliği'nin (UID) Anvers Ofisi'nde Belçika'da yaşayan Türk vatandaşlarıyla buluştu.

Öztrak, NATO Parlamenter Asamblesi İlkbahar Toplantılarının açılışını yaptı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, NATO Parlamenter Asamblesi İlkbahar Toplantılarının açılışını gerçekleştirdi.