Bursa Festivali'nde Nükhet Duru sahne aldı

62. Uluslararası Bursa Festivali’nde, Nükhet Duru söylediği şarkılarla Bursalı müzikseverlerle bir araya geldi.

Başkan Büyükkılıç, SANTEK 2024 yılı ilk toplantısına katıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek başkanlığında gerçekleştirilen Kayseri Sanayi ve Teknoloji İş Birliği Kurulu (SANTEK) 2024 Yılı-1. Toplantısı’na katıldı.

Piramit Menkul Kıymetler: BIST100 Endeksi 11.172 seviyesinin hemen altında kapattı

Piramit Menkul Kıymetler, BIST100 Endeksi haftanın son işlem gününü yüzde 0,15 sınırlı yükselişle kısa vade pozitif görünümün devamı için takip ettiği yükselen kama desteğinin 11.172 seviyesinin hemen altında kapattığını açıkladı.

Bağcılar'da yaşlılar, kahkaha seansında bir araya geldi

Bağcılar Belediyesi Vefahane Yaşam Merkezi’nde kahkaha seansı düzenlendi.

Yenimahalle Belediyesi ekiplerinden temizlik çalışmaları

Yenimahalle Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde, kente daha iyi bir görünüm kazandırmak, yeşil alanların ve parkların temiz, bakımlı ve düzenli kalmasını sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Antalya'daki Bambus plajında taşıtların kaldırılmasına karar verildi

Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nin halka açtığı Bambus plajında, belediye çalışmalarını engellemek amacıyla devam eden araç işgali sona erdi.

Putin, Rusya ve Suriye diplomatik ilişkilerinin 80'inci yıl dönümünü kutladı

Moskova, 22 Temmuz (Hibya) - Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esad'a Rusya ve Suriye diplomatik ilişkilerinin 80'inci yıl dönümü dolayısıyla gönderdiği mesajla kutladı.

CHP Genel Başkanı Özel, DİSK’in kurucu Genel Başkanı Kemal Türkler’i andı

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) kurucu Genel Başkanı Kemal Türkler’i ölüm yıl dönümünde andı.

Türk öğrenciler Güney Kore'deki robot yarışmasında dünya şampiyonu oldu

İstanbul Bahçelievler 15 Temmuz Şehitleri Teknoloji, Fen ve Sosyal Bilimler Anadolu İmam Hatip Lisesinin Robot ve Yapay Zekâ Kulübü, Güney Kore'de 6 ülkeden toplamda 300'e yakın takımın katıldığı robot yarışmasında dünya şampiyonu oldu.

“Geleceği Güçlendiren“ Kordsa’dan, MTEGM ile eğitime destek protokolü

Dünyanın önde gelen ileri malzeme şirketlerinden Kordsa, 2016 yılında hayata geçirdiği “Geleceği Güçlendirenler” projesinde yeni bir dönem başlatıyor. Teknik tekstil eğitimleri, Kordsa ile Milli Eğitim Bakanlığı Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile yaygınlaşacak.