Bakan Göktaş, Belçika'da yaşayan Türk vatandaşlarıyla bir araya geldi

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Uluslararası Demokratlar Birliği'nin (UID) Anvers Ofisi'nde Belçika'da yaşayan Türk vatandaşlarıyla buluştu.

Öztrak, NATO Parlamenter Asamblesi İlkbahar Toplantılarının açılışını yaptı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, NATO Parlamenter Asamblesi İlkbahar Toplantılarının açılışını gerçekleştirdi.

Milli Savunma Bakanı Güler'den Anıtkabir'e ziyaret

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Ordu Yardımlaşma Kurumu (OYAK) Genel Kurulu'nun 64’üncü Olağan Genel Kurulu dolayısıyla Anıtkabir'e ziyaret gerçekleştirdi.

Ankara için gök gürültülü sağanak yağış uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), Ankara'nın kuzey ve batı çevreleri için gök gürültülü sağanak yağış uyarısı yaptı.

“Bursa Kadın Kooperatifleri ile Bursa Mutfağı” programı düzenlendi

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Türk Mutfağı Haftası etkinlikleri kapsamında tarihi İpek Han Meydanı’nda ‘Bursa Kadın Kooperatifleri ile Bursa Mutfağı’ programı düzenlendi.

3. Uluslararası Konya Yarı Maratonu için kit dağıtımı yapılıyor

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek Uluslararası Konya Yarı Maratonu’nu için sporculara kit dağıtımları yapılıyor.

İBB, Bağdat Caddesi’ni yenileniyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) yoğun araç ve yaya trafiğinin yaşandığı noktalardan olan Bağdat Caddesi'ni yeniliyor.

Malatya’da ‘Park Etme, Fark Et’ farkındalık projesi başlatıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı tarafından vatandaşların kaldırımlarda daha rahat ve güvenli yürümesi, engelli bireylerin kendilerine ait geçiş alanlarında engellerle karşılaşmaması için ‘Park Etme, Fark Et’ farkındalık projesi başlatıldı.

Başkan Özer: Yıl sonuna kadar 100 bin ton asfalt yol yapacağız

Esenyurt Belediye Başkanı Ahmet Özer, 40 günde 10 bin ton asfalt yol yaptıklarını, bu rakamı yıl sonuna kadar 100 bin tona çıkaracaklarını söyledi.

Konya Büyükşehir, Karabük Üniversitesi’nde sema mukabelesi icra etti

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Karabük Üniversitesi’nde Sema Ayin-i Şerifi icra edildi.